MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ

Nově Vám nabízíme tento velice populární doprovodný program pro děti i dospělé. Malování na obličej nezávadnými a kvalitními barvami.

Náš tým je připraven dojet na každou Vaši akci, takže nás neváhejte kontaktovat a poptejte u nás tuto úžasnou zábavu spolu s dalšími našimi atrakcemi wink

                        


AIR-BRUSH TETOVÁNÍ

Dočasné tetování airbrush technikou ( nanášení lihové barvy na kůži pomocí airbrush pistole s využitím velkého výběru šablon ).

Airbrush tetovací barva je netoxická, absolutně bezpečná pro pokožku, splňuje CE, FDA standardy a vlastní EN71 certifikát.

Na pokožce tetovací barva vydrží 3-7 dní, záleží na mnoha proměnných faktorech - například jak často se člověk koupe, jak moc se člověk potí, jak má mastnou pokožku, zda se nastříkané místo často ohýbá, či zda byl použit fixační sprej.


PROFESIONÁLNÍ VIDEOZÁZNAM Z AKCE

Pokud chcete zaznamenat vaši akci, natočit akční videjko, není pro nás žádný problém vám i v tomto pomoci cool

Pro zaznamenání vaší akce používáme DSLR přístroj GH4, který je schopný vytvořit požitek v kvalitě 4K nebo jen HD dle vašich požadavků. Pro plynulé akční záběry slouží stabilizátor Fly-cam HD 3000. Pro vychutnání celého okamžiku vám natočíme slow-motion až s 96 snímky za vteřinu a můžete si detailně prostudovat váš postoj, souboje, dopady a další. Chcete říct něco na kameru? Není problém, zvukovou stopu zajišťuje mikrofon Rode. Jeho kvalita je zřejmá už tím, že jejich výrobce poskytuje doživotní záruku. https://www.facebook.com/petrkrivosejfilm/

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.