MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ

Nově Vám nabízíme tento velice populární doprovodný program pro děti i dospělé. Malování na obličej nezávadnými a kvalitními barvami.

Náš tým je připraven dojet na každou Vaši akci, takže nás neváhejte kontaktovat a poptejte u nás tuto úžasnou zábavu spolu s dalšími našimi atrakcemi wink

                        


AIR-BRUSH TETOVÁNÍ

Dočasné tetování airbrush technikou ( nanášení lihové barvy na kůži pomocí airbrush pistole s využitím velkého výběru šablon ).

Airbrush tetovací barva je netoxická, absolutně bezpečná pro pokožku, splňuje CE, FDA standardy a vlastní EN71 certifikát.

Na pokožce tetovací barva vydrží 3-7 dní, záleží na mnoha proměnných faktorech - například jak často se člověk koupe, jak moc se člověk potí, jak má mastnou pokožku, zda se nastříkané místo často ohýbá, či zda byl použit fixační sprej.


DĚTSKÁ DÍLNIČKA

Nově zprostředkujeme dle požadavků dětskou dílničku:

  • Malování na obličej
  • Air-brush tetování
  • Pletení copů
  • Vlastní výroba odznáčků 44mm

Cena na vyžádání dle typu akce a počtu hodin. Více informací v mailu.


KOLO ŠTĚSTÍ

Na přání dovezeme naše Kolo štěstí se spoustou cen pro děti i dospělé, které si můžete vytočit za desetikačku :) Velmi populární doplněk na obecní akce, festivaly, dny dětí a další.


BEER PONG GOLF

Doplňková zábavná atrakce, ať na rozlučky se svobodou nebo narozeninové oslavy a další :)


PROFESIONÁLNÍ VIDEOZÁZNAM Z AKCE

Pokud chcete zaznamenat vaši akci, natočit akční videjko, není pro nás žádný problém vám i v tomto pomoci cool

Pro zaznamenání vaší akce používáme DSLR přístroj GH4, který je schopný vytvořit požitek v kvalitě 4K nebo jen HD dle vašich požadavků. Pro plynulé akční záběry slouží stabilizátor Fly-cam HD 3000. Pro vychutnání celého okamžiku vám natočíme slow-motion až s 96 snímky za vteřinu a můžete si detailně prostudovat váš postoj, souboje, dopady a další. Chcete říct něco na kameru? Není problém, zvukovou stopu zajišťuje mikrofon Rode. Jeho kvalita je zřejmá už tím, že jejich výrobce poskytuje doživotní záruku. https://www.facebook.com/petrkrivosejfilm/

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.