ARCHERY GAME

Nová, akční adrenalinová hra, která vám vytře zrak - poprvé u nás. Archery game je hra kombinující lukostřelbu a paintball, cílem této hry je vystřílet protější tým nebo zasáhnou terče u soupeřovi základy (dle scénáře). Mobilní hřiště k dispozici.

Máme pro Vás připravo 8 různých typů her a je jen na Vás, kterou si vyberete cool

PRŮBĚH AKCE:

Po příjezdu, nebo příchodu na místo jsou účastníci seznámeni s areálem, mají možnost se převléknout do svých či připravených oděvů a vybavit se taktickými ochrannými doplňky. Posléze probíhá školení, během kterého se hráči naučí dodržovat pravidla, bezpečnostní a herní pravidla, osvojí si manipulaci s luky a šípy.

Po příchodu na hřiště organizátor vysvětlí pravidla konkrétní hry/scénáře, hráči se rozdělí do týmů a odejdou do startovacích pozic. Dle přání mají čas na přípravu taktiky. Na Signál rozhodčího se hráči připraví a hra startuje, každá hra má vždy určitý cíl a má také většinou časový limit. Po splnění úkolu jednou či druhou stranou, či vypršení časového limitu hry, organizátor hru ukončí a vyhlásí výsledek hry.

S jakýmkoli technickým, či herním problém se může každý obrátit na organizátora, ten je tu pro pohodu hry, v neposlední řadě také pomáhá a radí s taktikou každému týmu.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.