AQUAZORBING - vodní koule, AQUAROLLER - válec

Vodní zorbing - to je parádní adrenalinová zábava v kouli na vodní hladině bez toho, aniž by se člověk namočil wink

aquazorbing vodní koule - aquazorbing

Jak to probíhá?

Aquazorbing se praktikuje na vodní hladině v průhledné TPU kouli o průměru 1,2 - 2 metry. Do ní si člověk vleze otvorem, který se následně zadělá speciálním nepropustným zipem a nafoukne. Potom v ní můžete dělat prakticky cokoliv vás napadne - od přemetů, kotoulů, válení se, šlapání vody, až po relaxování cool

U větších vodních ploch kouli přivazujeme za speciální madlo, takže se člověk nemusí bát, že uplave. Navíc koule pojme vzduch, který vám vydrží cca na 25-30 min, takže není třeba mít obavu ani z nedostatku vzduchu. 1 akce trvá cca 5 min, to člověku stačí, aby ze sebe vydal to, co normálně za 30 min v posilovně laughing

Kromě bouřky nebo silného větru nemá počasí na aktivitu vůbec vliv. Do koule můžete v oblečení, doporučuje se tričko, šortky, plavky atd. Vstupuje se bez obuvi.

Aquaroller je vodní válec, který pojme na jednou až 4 děti nebo 2 dospělé lidi, takže se využívá na větších akcích, kde je vysoká návštěvnost.

Chcete si nás půjčit a nemáte bazén, rybník?

Můžeme k Vám přivézt nafukovací bazén o rozměru 3 x 4m, do kterého se načerpá voda (cca 2 kubíky) ze studny, potoku, umyvadla, čehokoliv smile a vleze se do něj 1 aquazorbingová koule, případně bazén 6 x 8m (cca 12 kubíků) až pro 5 aquazorbů nebo 1 aquaroller + 2 aquazorby, takže si zábavu užije spousta dětí cool


>>Objednávka - nejlevnější v ČR!<<

Počet účastníků a čas:

Do průhledné, jednoplášťové koule o průměru 2 metry může současně vstoupit 1-2 osoby. Jedna jízda trvá cca 5 minut. Pro seznámení se s chováním aquazorbingové koule doporučujeme první jízdu jen jedné osobě.

objednat aquazorbingKde nás najdete?

Naši vodní kouli můžete letos vyzkoušet na našich stanovištích:

  • přehrada Krásné v Šumperku
  • koupaliště Vlčí důl Bludov
  • Bratrušovské koupaliště v Šumperku
  • koupaliště Žamberk
  • nebo si nás můžete pronajmout

Zdravotní omezení:

Nedoporučuje se těhotným ženám, lidem se srdečními a dýchacími potížemi, či s náhlými změnami tlaku, nebo lidem trpícím klaustrofobií. Aktivita není vhodná pro osoby pod vlivem drog a jiných návykových látek a podnapilé.

Aquazorbing podstupuje každý na vlastní nebezpečí. Budete na to upozorněni obsluhou pro případ zamlčení zdravotních problémů !!!

Fotogalerie Aquazorbing

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.